Ortografii ciąg dalszy… 26. Juni 2026 / Magdalena Kuckertz / 2 Kommentare W pierwszym ćwiczeniu powtarzamy zasady dotyczące użycia „u” i „ó”. Drugie zadanie dotyczy natomiast „dzi” i „dź”. Pomocna jest tu znajomość samogłosek i spółgłosek. Bitte dieses Feld leer lassen Prüfe deinen Posteingang oder Spam-Ordner, um dein Abonnement zu bestätigen. HSU Polnisch/Polski „dzi” i „dꔄu” i „ó”HSU Polnischjęzyk polskiortografia polskasamogłoskispółgłoski Vorheriger Beitrag WM 2026 oder des Kaisers neue Flagge 2 Kommentare Maria 27. Juni 2026 um 9:52 Uhr Wspaniała praca. Coś tak bardzo potrzebnego w Polsce i dla Poloni. Dziekuję. Antworten Magdalena Kuckertz (Beitragsautor/in) 27. Juni 2026 um 11:23 Uhr Bardzo się cieszę. Pracuję nad dalszymi ćwiczeniami. Pozdrawiam Antworten Schreibe einen Kommentar Antwort abbrechenDeine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiertKommentar * Name * E-Mail-Adresse * Website Name, E-Mail-Adresse und Website in diesem Browser für meinen nächsten Kommentar speichern. Ja, füge mich zu der Mailingliste hinzu!
Wspaniała praca. Coś tak bardzo potrzebnego w Polsce i dla Poloni.
Dziekuję.
Bardzo się cieszę. Pracuję nad dalszymi ćwiczeniami. Pozdrawiam