Deutsch-polnischer Blog

Ortografii ciąg dalszy…

W pierwszym ćwiczeniu powtarzamy zasady dotyczące użycia „u” i „ó”. Drugie zadanie dotyczy natomiast „dzi” i „dź”. Pomocna jest tu znajomość samogłosek i spółgłosek.

2 Kommentare

  1. Maria

    Wspaniała praca. Coś tak bardzo potrzebnego w Polsce i dla Poloni.
    Dziekuję.

    • Magdalena Kuckertz

      Bardzo się cieszę. Pracuję nad dalszymi ćwiczeniami. Pozdrawiam

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert